Intencje mszalne:

                         INTENCJE MSZY ŚW.

                                   PONIEDZIAŁEK 02.08.2021

16.30 + Izabele Kłonowską od firm Zbyszek Roberto

17.00 + Tadeusza Skowron od Izabeli Pabisz z rodz.

 

WTOREK 03.08.2021

16.30 +Ewę Markowską od Wnuków i Pindor

17.00 +Zdzisława Wieczorek od Marka z rodz.

ŚRODA 04.08.2021

16.30  +Bogdana Jeruszka od r. Jarzębskich

Do MB Nieustającej  Pomocy: Leon Wyrwas, Róża Morzyk z racji Chrztu św.                                       

17.00 +Zofię Wożniak Ciura od chrześnicy Anny z rodz.

CZWARTEK 05.08.2021

16.30 + Izabele Kłonowską od r. Czernik Keler

17.00 +Ewę Markowską od siostry Alicji Sobala z rodziną

 PIĄTEK 06.08.2021 ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

16.00 Spowiedż św.

17.00 +Zofię Wożniak Ciura od Róży św. Józefa

SOBOTA 07.08.2021                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

16.30 +Tadeusza Skowron od żony Barbary

17.00 +Stanisława Jędruszek w 4 r. śm.

NIEDZIELA 08.08.21

08.00  I +Helenę Mariana Ciura Stefana Zych

         II + Izabele Kłonowską od r. Stachurów

10.00  I +Jerzego Pyrzyńskiego w 1 r. śm.

         II +Ewę Markowską od siostry Genowefy

12.00 ZA PARAFIAN

I +Wiesławę  Eugeniusza Pelagię Obodeckich

II + Bogdana Jeruszka od szwagierki Haliny z rodz.

                  INTENCJE MSZY ŚW.

                                   PONIEDZIAŁEK 26.07.2021

16.30 + Zdzisława Wieczorek od chrześnicy Agnieszki

17.00 +Annę Bronisława Jeruszków Irenę Blukacz Stefana Zych

WTOREK 27.07.2021

16.30 +Marek Wnuk od Edyty i Łukasza z rodz.

17.00 +Zofię Wożniak Ciura od Marka Bożeny Cierpiał z rodz.

ŚRODA 28.07.2021  

16.30 + Zdzisława Wieczorek od Teresy Borek z rodz.                                     

17.00 +Tadeusza Skowron od   Honoraty Kosińskiej

CZWARTEK 29.07.2021

16.30 + Zdzisława Wieczorek od chrześnicy Iwony z rodz.

17.00 +Bogdana Jeruszka od Marka Wawrzak z rodz.

 PIĄTEK 30.07.2021

16.30 +Marek Wnuk od r. Kosarga

17.00 +Zofię Wożniak Ciura od Barbary Figzał z rodz.

SOBOTA 31.07.2021                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

16.30 1 r. urodzin Zofii, 5 r. urodzin Igora, 8 r. urodzin Jakuba Golibroda

17.00 +Romana Stoskiego od r. Wilk Kall Kudła

NIEDZIELA 01.08.21

08.00 I +Annę Czesława Sosna

        II + Izabele Kłonowską od r. Każmierczaków z Kutna

10.00 I w intencji małżonków Oli i Sebastiana oraz ich dzieci Laury, Krzysia, Grzesia Pleń zdrowie i bł. Boże

         II +Marek Wnuk od Wiesławy Marka Wawrzak

12.00 ZA PARAFIAN

 I +Jadwigę Józefa Banasiaków, Apolonię Władysława Witkowiczów, c. rodzinę Abramowicz; Alicję Ślęzak;

Zofię Wożniak Ciura od KGW; Elżbietę Grabowską od Zarządu i pracowników firmy WILGA; Joanne Gajecką od sąsiadów; Józefa Bachniak od syna z rodz.; Eugeniusza Górskiego w 7 r. śm. Bronisławę Stanisława Górskich; Bronisławę Henryka w 13 r. śm. Kordala, Danielę Warzyńską;

       II +Bogdana Jeruszka od Danuty Banasiak z rodz.



NIEDZIELA 25.07.21

08.00  I +Krzysztofa Walentek

         II +Izabele Kłonowską od sąsiadów Skwarczyńskich i Haliny Kisiel

 

10.00 I +Alicję Szuster

         II +Marek Wnuk od r. Pindor

 

12.00 ZA PARAFIAN – CHRZEST Róża Sylwia Morzyk

       I 15 r. ślubu Anny i Mariusza Górniak oraz 14 r. urodzin Kamila i 9 r. urodzin Klaudii o zdrowie i bł. Boże

      II +Ewę Markowską od wnuczki Sylwii z rodz.

 

 

 

                                   INTENCJE MSZY ŚW.

                                   PONIEDZIAŁEK 26.07.2021

16.30 + Izabele Kłonowską od chrześnicy Agnieszki

17.00 +Annę Bronisława Jeruszków Irenę Blukacz Stefana Zych

WTOREK 27.07.2021

16.30 +Marek Wnuk od Edyty i Łukasza z rodz.

17.00 +Zofię Wożniak Ciura od Marka Bożeny Cierpiał z rodz.

ŚRODA 28.07.2021  

16.30 + Zdzisława Wieczorek od Teresy Borek z rodz.                                     

17.00 +Tadeusza Skowron od   Honoraty Kosińskiej

CZWARTEK 29.07.2021

16.30 + Izabele Kłonowską od chrześnicy Iwony z rodz.

17.00 +Bogdana Jeruszka od Marka Wawrzak z rodz.

 PIĄTEK 30.07.2021

16.30 +Marek Wnuk od r. Kosarga

17.00 +Zofię Wożniak Ciura od Barbary Figzał z rodz.

SOBOTA 31.07.2021                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

16.30 1 r. urodzin Zofii, 5 r. urodzin Igora, 8 r. urodzin Jakuba Golibroda o zdrowie i bł. Boże

17.00 +Romana Stoskiego od r. Wilk Kall Kudła

NIEDZIELA 01.08.21

08.00 I +Annę Czesława Sosna

        II + Izabele Kłonowską od siostry Barbary z rodz.

10.00 I w intencji małżonków Oli i Sebastiana oraz ich dzieci Laury, Krzysia, Grzesia Pleń zdrowie i bł. Boże

         II +Marek Wnuk od Wiesławy Marka Wawrzak

12.00 ZA PARAFIAN

 I +Jadwigę Józefa Banasiaków, Apolonię Władysława Witkowiczów, c. rodzinę Abramowicz; Alicję Ślęzak;

Zofię Wożniak Ciura od KGW; Elżbietę Grabowską od Zarządu i pracowników firmy WILGA; Joanne Gajecką od sąsiadów; Józefa Bachniak od syna z rodz.; Eugeniusza Górskiego w 7 r. śm. Bronisławę Stanisława Górskich; Bronisławę Henryka w 13 r. śm. Kordala, Danielę Warzyńską;

       II + Zdzisława Wieczorek od siostrzenic Wioletty i Marty z rodz.

 


PONIEDZIAŁEK 12.07.2021

16.30 + Izabele Kłonowską od Agnieszki Tomasza Wagner

17.00 + Zofię Wożniak Ciura od r. Jarosz Wręczycki

WTOREK 13.07.2021

16.30 +Zdzisława Wieczorek od r. Sewaściej

17.00 +Teresę Kazimierza Jeruszków 

ŚRODA 14.07.2021    

16.30 +Marka Wnuk od r Masztalerczuk                                 

17.00 +Zofię wożniak Ciura od wnuka Karola z rodz.

Do M. B. Nieustającej Pomocy: 18 r. urodzin Magdalena Choli

CZWARTEK 15.07.2021

16.30 + Izabele Kłonowską od Janiny Mariana Kaniowskich

17.00 +Tadeusza Skowron od Anny Loch z rodz.

 PIĄTEK 16.07.2021 Do Miłosierdzia Bożego

16.30 + Zdzisława Wieczorek od Zdzisławy Turek

17.00 + Dariusza Błachuckiego, Edwarda Bogdana Wąs, Natalię Kazimierza Macherzyńskiego, Sylwię Karczewską; Aleksandrę Mieczysława Pyziaków; Apolonię Władysława Zygmunta Witkowiczów, Jadwigę Józefa Danielę Annę Stanisława Banasiaków, Józefę Janusza Koniecznych; Marka, Anielę, Henryka, Łachmańskich, Agatę Karola Marców, Franciszkę Pszeniczną; Zdzisława Henryka Musialików, Danielę Stanisława Banasiaków; Stanisława Jędruszek; Zofię Frączek; Stefana Eljasińskiego

Zofię Wozniak Ciura od uczestników pogrzebu; Wojciecha Kazimierę Dorczyńskich Alfredę Mieczysława Trynda Aleksandra Baryń Franciszka Leśniaka;

SOBOTA 17.07.2021

16.00 Chrzest: Leon Krzysztof Wyrwas                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

17.00 18 r. ur. Wiktor Krawczyk o zdrowie i bł. Boże od rodziców i siostry

NIEDZIELA 18.07.21

08.00 I +Józefa Figzał Janinę Leona Pluta Pawła Stysiak

         II +Izabele Kłonowską od Jadwigi Benduch

10.00 I +Sebastiana 16 r. śm. Mariannę Jana Szymczyk

        II + Marka Wnuk od teściowej Genowefy

12.00 ZA PARAFIAN

I + Mariana Wożniak

II +Ewę Markowską od r. Czernik


 

NIEDZIELA 11.07.21

08.00  I +Krystynę 7 r. śm. Wacława 5 r. śm. Adama Zych

         II +Izabelę Kłonowską od Wiesława Kuszewskiego i r. Jasińskich

 

10.00 I Mariusza Wożniak 10 r. urodzin o zdrowie i bł. Boże

        II +Marka Wnuk od żony Wioletty

 

12.00 ZA PARAFIAN

 I +Damiana Wieczorek w 3 r. śm.

II +Ewę Markowską od córki Krystyny z mężem Bogdanem

       

 





III PIĄTEK  Do Miłosierdzia Bożego

17.00 + Stanisława Jędruszek, Katarzynę Hamerlińską, Dariusza Błachuckiego, Edwarda Bogdana Wąs, Natalię Kazimierza Macherzyńskiego, Sylwię Karczewską ; Zofię Frączek; Mieczysława Grajcar, Aleksandrę Mieczysława Pyziaków; Apolonię Władysława Zygmunta Witkowiczów, Jadwigę Józefa Danielę Annę Stanisława Banasiaków, Józefę Janusza Koniecznych; Marka, Anielę, Henryka, Łachmańskich, Agatę Karola Marców, Franciszkę Pszeniczną; Zdzisława Henryka Musialików, Danielę Stanisława Banasiaków, Stefana Eljasińskieg;


  

          I Niedziela miesiaca + Jadwigę Józefa Banasiaków, Apolonię Władysława Witkowiczów; Alicję Ślęzak;