Intencje mszalne:

  NTENCJE MSZY ŚW.

                                    PONIEDZIAŁEK 25.10.2021

16.30 +Henrykę Dobija od wnuczka Mariusza z rodz.

17.00 +Annę Leona Tamborek w r. śm.

 

WTOREK 26.10.2021

16.30 +Waldemara Błachuckiego od

17.00 +Zofię Pluta  

 

ŚRODA 27.10.2021                              

17.00 +Henrykę Dobija od wnuczka Roberta z rodz.

              

CZWARTEK 28.10.2021

08.00 +Tadeusza Mróz od Piotra Mróz

 

 PIĄTEK 29.10.2021

17.00 +Henrykę Dobija od pracowników SP nr 15 w Częstochowie

 

SOBOTA 30.10.2021                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

16.30 +Henrykę Dobija od wnuczki Elżbiety z rodz.

17.00 18 r urodzin Kingi Czechowicz o zdrowie i bł. Boże

 

NIEDZIELA 31.10.21

08.00  I +Honoratę Stanisława Szczechla

         II +Stanisława Jędruszek

10.00  I + Waldemara Błachuckiego od wnuczki Sylwii  z rodz.

         II za Księdza Generała Stanisława Rospondka WIELKIEGO PATRIOTY i ks. Pawła proboszcza o zdrowie na dalsze lata życia od Boga Ojca i NMP

12.00 ZA PARAFIAN

          I +Elżbietę Zygmunta Święs Aleksandra Bronisławę Józefa Rubinkowskich

         II  +Henrykę Dobija od wnuczki Alicji z rodz.

     

                                       

INTENCJE MSZY ŚW.

                                   PONIEDZIAŁEK 18.10.2021

16.30 + Henrykę Dobija od wnuczki Anety z mężem

17.00 +Tadeusza Mróz od Władysławy Dzianok z rodz.

 

WTOREK 19.10.2021

16.30 +Waldemara Błachuckiego od córki Ewy z rodz.

17.00 + Mariannę Chrząstek od r. FIRMY IMPULS

 

ŚRODA 20.10.2021                              

17.00 +Henrykę Dobija od wnuczki Wioli z rodz.

              

CZWARTEK 21.10.2021

08.00 +Tadeusza Mróz od szwagra Mariana z rodz.

 

 PIĄTEK 22.10.2021

17.00 +Henrykę Dobija od r. Kitala

 

SOBOTA 23.10.2021                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

15.00 Ślub Anna Kuśmierska i Marcin Romański

16.00 45 r. ŚLUBU Leokadii i Leonarda Myślikowskich o zdrowie i bł. Boże

 

NIEDZIELA 24.10.21

08.00 + Henrykę Dobija od wnuczki Marioli z rodz.

10.00 +Jarosława w 1 r. śm. i Ludwika Błaszczyk

12.00 ZA PARAFIAN

          +Teresę Romana Agnieszkę Bielenda

 

                    


NIEDZIELA 17.10.21

08.00 +Mariana Musiał w 6 r. śm.

10.00 za RÓŻE ŚW. MIKOŁAJA o zdrowie i bł. Boże

12.00 ZA PARAFIAN

          +Kazimierza Macherzyńskiego

INTENCJE MSZY ŚW.

                                    

NIEDZIELA 10.10.21

08.00 w intencji RÓZY ŚW. JÓZEFA

 

10.00 +Reginę Władysława Zbigniewa Nowak

 

12.00 ZA PARAFIAN

+Łukasza Wojtal w r. śm.


NIEDZIELA 03.10.21

08.00 +Natalię 3 r. śm. Wyrwał Zofię Józefa Kocyga Elżbietę Bohdana Stysińskich

10.00 w int. Bartosza Dominika Adasia Weroniki i ich rodziców o zdrowie i bł. Boże

12.00 ZA PARAFIAN – CHRZEST: Liliana Skwarczyńska,   Tymon Jan Masztalerczuk

+Jadwigę Józefa Banasiaków, Apolonię Władysława Witkowiczów, c. rodzinę Abramowicz; Alicję Ślęzak; Jolantę Janas;

+Wojciecha Blukacz od Jolanty Blukacz z synem i synową; Edwarda Wąs w r. śm. Jadwigę Teofila Bogdana Wąs; Elżbietę Grabowską od Genowefy Błaszczyk i Wioletty Wnuk; Joannę Gajecką od Beaty i Władka z rodz.; Zdzisława Wieczorek od siostrzenic Wioli i Marty z rodz.; Bogusławę Dudek od syna Artura z żoną i dziećmi; Henrykę Dobija od ucz. Pogrzebu;

 











III PIĄTEK  Do Miłosierdzia Bożego

17.00 + Stanisława Jędruszek, Katarzynę Hamerlińską, Dariusza Błachuckiego, Edwarda Bogdana Wąs, Natalię Kazimierza Macherzyńskiego, Sylwię Karczewską ; Zofię Frączek; Mieczysława Grajcar, Aleksandrę Mieczysława Pyziaków; Apolonię Władysława Zygmunta Witkowiczów, Jadwigę Józefa Danielę Annę Stanisława Banasiaków, Józefę Janusza Koniecznych; Marka, Anielę, Henryka, Łachmańskich, Agatę Karola Marców, Franciszkę Pszeniczną; Zdzisława Henryka Musialików, Danielę Stanisława Banasiaków, Stefana Eljasińskieg;


  

          I Niedziela miesiaca + Jadwigę Józefa Banasiaków, Apolonię Władysława Witkowiczów; Alicję Ślęzak; Jolantę Janas